Obsah

Participativní rozpočet obce 2020 - hlasování

Typ: ostatní
Participativní rozpočet obce 2020 - hlasování

V termínu do 15.6.2020 mohli občané obce podávat návrhy na vylepšení naší vesnice v rámci participativního rozpočtu. Doručen byl pouze jeden návrh z řad občanů - Založení květnaté louky na obecních pozemcích. Rada obce Píšť tento návrh projednala a doporučila o návrhu pro založení květnaté louky veřejně hlasovat. Termín, do kdy můžete vážení občané hlasovat, je pondělí 27.7.2020. Bude započítán vždy jeden hlas za jedno popisné číslo v naší obci. 
Hlasování provádějte odesláním e-mailu s vyjádřením souhlasu pro Založení květnaté louky v naší obci a uvedením čísla popisného domu hlasujícího v obci, a to na e-mail: pist@pist.cz 

Více informací naleznete zde: urad-2/participativni-rozpocet-2020/


Vytvořeno: 1. 7. 2020
Poslední aktualizace: 1. 7. 2020 16:55
Autor: Správce Webu