Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Bc. Daniel Fichna
Starosta

Novinky

13.12.2018

Otevření Kulturního centra obce Píšť - 16.12.2018 v 15:30 h.

Obec Píšť Vás srdečně zve na slavnostní otevření novostavby Kulturního centra obce Píšť, které se uskuteční v neděli 16. prosince 2018 v 15:30 hodin. Součástí programu bude vystoupení dětí ze Základní a mateřské školy Píšť, Slezského žesťového kvinteta Silesian Brass Quintet a cimbálové muziky Základní umělecké školy z Háje ve Slezsku. V 18.00 hodin dojde k podpisu Deklarace u příležitosti 20. výročí česko-polské spolupráce obcí Píšť, Hať, Šilheřovice a polskou gminou Krzyźanowice. V rámci programu bude probíhat výstava obrazů p. Grharda Zuga.

Detail Hlášení místního rozhlasu

05.12.2018

Hlášení místního rozhlasu na webových stránkách obce

Vážení občané, pokud nejste v průběhu dne doma, či nemáte dobrou slyšitelnost místního rozhlasu, tak právě pro Vás je vytvořena složka na webových stránkách obce pod názvem „Hlášení místního rozhlasu“, kde si budete moci přečíst denní hlášení. Občané, kteří mají zájem dostávat informace o důležitých hlášeních místního rozhlasu prostřednictvím krátkých zpráv (SMS) e-mailem nebo přes Facebook, se mohou registrovat na http://pist.hlasenirozhlasu.cz, kde kliknete na tlačítko „Odebírat“ a zaregistrujte se: - přes Facebook – vyhledejte Obec Píšť a přidejte si tuto stránku k oblíbeným - pošlete SMS ve tvaru - PIST JMENO PRIJMENI E-MAIL na tel. číslo 774 724 136 - dostavte se na obecní úřad, kde vyplníte písemnou přihlášku k odběru hlášení (v případě potřeby Vám poradíme, nebo s registrací pomůžeme) Služba je pro všechny zcela zdarma. Informování bude o důležitých zprávách (vyhlášení bezpečnostních opatření, upozornění na opravy inženýrských sítí, odstávka vody, elektrické energie, avíza o pořádání společenský, kulturních a sportovních akcí, svolání zastupitelstva obce, apod.).

Detail Aktuality

28.11.2018

Tříkrálová sbírka dne 4. - 6. ledna 2019

19. ročník Tříkrálové sbírky proběhne v obci Píšť ve dnech 4. - 6. ledna 2019.

Detail Aktuality