Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Bc. Daniel Fichna
Starosta

Novinky

14.10.2019

Omezení dodávky pitné vody v celé obci

Obec Píšť oznamuje, že z důvodu poruchy na vodovodní přípojce na hlavním přivaděči vodovodu na ulici Kovářské je omezena dodávka pitné vody v celé obci. Na odstranění poruchy se intenzivně pracuje. Děkujeme za pochopení.

Detail Aktuality

14.10.2019

Hlášení místního rozhlasu ze dne 14.10.2019

Soukromý prodejce z Polska bude zítra 15. října v době od 7:30 do 9:30 hodin na prostranství před hasičskou zbrojnicí prodávat ovoce, zeleninu, ryby a sladkosti.

Detail Hlášení místního rozhlasu

14.10.2019

Plán prací na stavbě tlakové kanalizace - 42.týden

Plán prací na stavbě tlakové kanalizace - 42.týden

Detail Aktuality